کتاب من می تونم شما رو پولدار کنم

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن کتاب من می تونم شما رو پولدار کنم :

کتاب فوق العاده من می تونم شما رو پولدار کنم
شما دارید پولدار می شوید!
برای من مهم نیست وضع مالی شما در حال حاضر چگونه است,‌ یا با چه موانعی روبرو هستید یا در گذشته با چه چالش هایی روبرو بوده اید. در هر وضعیتی هستید, هر چه زیاد یا کم دارید, می توانید زندگی خود را تغییر دهید و آینده پولی شما از همین امروز شروع می شود.
تک تک افرادی که این سامانه را به آنها آموخته ام پول زیادی را درآورده اند. بعضی ها چند صد, بعضی دیگر چندهزار, و برخی دیگر چند میلیون در آورده اند که بستگی به اشتیاق و تمایلشان برای تغییر دادن عادت های کهنه و عمل به چیزهای تازه داشته است.از همه مهمتر آنها هرکدام آزادی بیشتری را احساس کرده اند که ذهنیت ثروت آن آزادی را به همراه می آورد. اکنون, نوبت شماست!
همان طور که به زودی متوجه خواهید شد, این کتاب با هر کتاب دیگری درباره ی پول که شاید تابحال دیده باشید تفاوت دارد. این کتاب مملو از نسخه هایی نیست که درباره این باشد که چگونه باید در بازار بورس سرمایه گذاری کنید یا اموالی را خریداری کنید. این کتاب یک (رژیم پولی) نیست و مسلماً درباره ترفندهای (به سرعت پولدار شدن) هم نمی باشد.
این کتاب به دو قسمت جداگانه تقسیم شده است . قسمت اول که ( روانشناسی ثروت ) نام دارد, به شما آن اصول, باورها و نگرش¬های اساسی را ارائه می دهد که بعضی از شما را قادرمی سازد تا علیرغم تلاش فعلیتان تلاش کنید.شما خواهید آموخت که چگونه ثروتمند فکر کنید, رابطه خود را با پول تغییر دهید, بر ترس و طمع مسلط شوید, و درجه حرارت چیزی را بالا ببرید که من آن را (ترموستات ثروت) شما نامگذاری می کنم.
علاوه بر آن شما خواهید آموخت تا بر صرف بودجه هیجانی غلبه کنید. از نظر بسیاری این فصل مهم ترین فصل کتاب می باشد, و خود شاهد بوده ام که میلیون ها ریال صرفه جویی کرده اند و صرفاً با اعمال اصول موجود در این فصل خود را از زیر بار بدهکاری خلاص کرده اند. ما با ارائه جهتی روشن برای این که شما در زندگی به کجا می خواهید بروید این بخش را به پایان می رسانیم, یعنی با یک بینش اجباری درباره ی آینده ای خوشبخت و ثروتمند.
قسمت دوم این کتاب حاوی تمامی آن چیزهایی است که باید بدانید تا به طور فعال از منزل خارج شوید و پول بیشتری در این دنیا به دست آورید. خواه تازه شروع کرده باشید یا از قبل مسافر فصلی در جاده ثروت باشید, هر کدام از فصل ها و تمرین های قسمت دوم به شما کمک خواهند کرد تا به طور خودکار ذهن خودرا برنامه ریزی کنید تا در جستجوی بهترین حکمت موجود باشید که چگونه, چه وقت و کجا پول دربیاورید و از آن استفاده کنید.
در فصل پایانی, صرف نظر از این که در حال حاضر چقدر پول در بانک دارید, مقداری از اسرار پولدار زندگی کردن را به شما خواهم آموخت. در حالی که روی این ایده ها کار می کنید, بیش از پیش آنچه را که واقعاً می خواهید, احساس خواهید کرد, یعنی یک حس جاری خوشبختی و آزادی که قیمتی نمی توان روی آن گذاشت.
تنها با مطالعه این کتاب و انجام دادن تمرین های آن متوجه خواهید شد که سرمایه گذاری وقت و پول در این کتاب هزاران بار سریع تر از معمول می باشند.فقط از دستورالعمل های من پیروی کنید که در این صورت زندگی شما به تدریج رو به بهبودی خواهد گذاشت.
به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً این کتاب فوق العاده را بخوانید.

لینک کمکی